Äldre grafik
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ÄLDRE GRAFIK (8) 1700 och 1800-tal, bl a etsningar ur Jonas Carl Linnerhielm Bref under resor i Sverige 1797, mått mellan ca 5x7 och 21,5x16 cm
Fläckar, gulnader, en ram trasig samt utan glas
882171
2021-03-02