Äldre grafik

Äldre grafik
Äldre grafik
Äldre grafik
Äldre grafik
Äldre grafik
Äldre grafik

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÄLDRE GRAFIK (8) 1700 och 1800-tal, bl a etsningar ur Jonas Carl Linnerhielm Bref under resor i Sverige 1797, mått mellan ca 5x7 och 21,5x16 cm

Fläckar, gulnader, en ram trasig samt utan glas

882171

2021-03-02