Salvador Dali "Stockholms slott"

Salvador Dali
Salvador Dali

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): "Stockholms Slott", torrnålsgravyr kolorerad med stencil, 1976, signerad med blyerts, numrerad 94/450, utgiven av Galerie Börjeson, Malmö, plåtstorlek ca 39 x 59 cm, bladstorlek 58 x 79 cm.

882173

2021-03-01