Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MAJ ARNELL (1919-2005): "Vita rosor I", olja på duk, signerad, a tergo daterad -88, 62 x 76 cm
Ingår i temaauktion Kvinnliga konstnärer
Mindre krackelyr
882195
2021-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här