Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ, 1900-talets andra hälft, inköpt på Nordiska Kompaniet, vitlackerad, beslag i mässing, höjd ca 70, 107x46 cm
Bruksslitage samt smärre ytskador
882197
2021-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här