Byrå NK

Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK
Byrå NK

Klubbat för:

6 200 SEK

4 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, inköpt på Nordiska Kompaniet, vitlackerad, beslag i mässing, höjd ca 70, 107x46 cm

Bruksslitage samt smärre ytskador

882197

2021-03-02