Alf Lindberg oljemålning

Alf Lindberg oljemålning
Alf Lindberg oljemålning
Alf Lindberg oljemålning
Alf Lindberg oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LINDBERG ALF (1905-1990): Grönskande landskap, olja på duk, signerad, 49 x 59 cm.

Mindre färgbortfall.

882207

2021-03-07