Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
ORIENTMATTA, semiantik/antik, ca 423x534 cm
Slitage, lagningar, mindre skador, skadade fransar.
882212
2021-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här