Semiantik orientmatta
Klubbat för:
17 000 SEK
Arviointi
16 000 SEK
Kuvaus
ORIENTMATTA, semiantik/antik, ca 423x534 cm
Kuntoraportti
Slitage, lagningar, mindre skador, skadade fransar.
882212
Päivämäärä:
2021-03-07