Semiantik orientmatta

Semiantik orientmatta
Semiantik orientmatta
Semiantik orientmatta
Semiantik orientmatta

Klubbat för:

17 000 SEK

Arviointi

16 000 SEK

Kuvaus

ORIENTMATTA, semiantik/antik, ca 423x534 cm

Kuntoraportti

Slitage, lagningar, mindre skador, skadade fransar.

882212

Päivämäärä:

2021-03-07