Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORÈNS, bordslampa, 1900-talets mitt, mässing, numrerad 8411, höjd 47 cm
Skadad lampsockel, sned skärm
882214
2021-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här