Borens bordslampa

Borens bordslampa
Borens bordslampa
Borens bordslampa
Borens bordslampa
Borens bordslampa
Borens bordslampa
Borens bordslampa
Borens bordslampa
Borens bordslampa
Borens bordslampa
Borens bordslampa
Borens bordslampa
Borens bordslampa
Borens bordslampa

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORÈNS, bordslampa, 1900-talets mitt, mässing, numrerad 8411, höjd 47 cm

Skadad lampsockel, sned skärm

882214

2021-02-27