Martin Wickström litografi

Martin Wickström litografi
Martin Wickström litografi

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MARTIN WICKSTRÖM (född 1957): Komposiotion med revolver i pratbubbla, signerad och daterad Martin Wickström 1999, numrerad 80/90, färglitografi, ca 20x24,5 cm

Oramad

882223

2021-02-27