Plakett Kina 1900-tal

Plakett Kina 1900-tal
Plakett Kina 1900-tal
Plakett Kina 1900-tal
Plakett Kina 1900-tal
Plakett Kina 1900-tal
Plakett Kina 1900-tal

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PLAKETT, porslin, Kina, 1900-talets slut, rektangulär form, motiv av figur, kalligrafi med sigill, monterad i träram, ca 54x30 cm

882230

2021-02-26