Oljemålning Gustave de Breanski

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUSTAVE DE BREANSKI (Storbritannien, 1856-1898): Strandmotiv med segelbåtar, signerad, olja på duk, ca 61x92 cm

Krackelyr, lagning höger nedre hörn

882231

2021-02-27