Saltkar vitmetall

Saltkar vitmetall
Saltkar vitmetall
Saltkar vitmetall
Saltkar vitmetall
Saltkar vitmetall
Saltkar vitmetall
Saltkar vitmetall
Saltkar vitmetall
Saltkar vitmetall
Saltkar vitmetall
Saltkar vitmetall
Saltkar vitmetall
Saltkar vitmetall
Saltkar vitmetall

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SALTKAR, 1 par, vitmetall, 1800-tal, senbarockstil, stämplade, höjd ca 4,5, längd 8 cm

Slitage

882235

2021-02-27