Stol "Sam" Sam Larsson

Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SAM LARSSON, "Sam", stol, 1980-tal, för DUX, kromad stomme, klädsel i skogsgrönt läder med djuphäftad dekor, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, reva på baksidan

882240

2021-02-26