Vitrinskåp
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-tal, troligtvis Kina, senare tillkommet glas på baksida och gavlar, inredd med ett fast hyllplan samt två lösa hyllplan, höjd ca 157, 86x38 cm
Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage
882249
2021-03-02