Michael Kadaz oljemålning

Michael Kadaz oljemålning
Michael Kadaz oljemålning
Michael Kadaz oljemålning
Michael Kadaz oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MICHAEL KADAZ (född 1980): "Arne Jacobsen love`s the ægg" akryl på duk, signerad samt daterad a tergo, ca 100x80 cm

882260

2021-02-25