Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAMBURMAJOR, möjligen Italien, 1900-talets andra hälft, mässing, underede i form av putto klättrande kring vegetation, fot av kalcit, höjd ca 200 cm
Bruksslitage
882271
2021-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här