Matta rölakan Sverige

Matta rölakan Sverige
Matta rölakan Sverige
Matta rölakan Sverige
Matta rölakan Sverige
Matta rölakan Sverige
Matta rölakan Sverige
Matta rölakan Sverige
Matta rölakan Sverige

Klubbat för:

6 200 SEK

8 000 SEK

MATTA, rölakan, Sverige 1960-tal, geometrisk dekor i rött, blått och grönt mot brun fond, signerad EN, 208x124 cm

Nytvättad

882273

2021-02-28