Klubbat för:
6 200 SEK
8 000 SEK
MATTA, rölakan, Sverige 1960-tal, geometrisk dekor i rött, blått och grönt mot brun fond, signerad EN, 208x124 cm
Nytvättad
882273
2021-02-28