Gustav Rudberg litografi

Gustav Rudberg litografi
Gustav Rudberg litografi

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Kustvy, signerad Gustav Rudberg, numrerad 20/165, färglitografi, bildmått 50x65 cm

Ej examinerad ur ram

882276

2021-03-06