Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
ULF JOHANSSON, Kustmotiv, signerad samt daterad 46, olja på pannå, ca 32x41 cm
Zustandsbeschreibung
882279
2021-03-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner