Ulf Johansson oljemålning

Ulf Johansson oljemålning
Ulf Johansson oljemålning
Ulf Johansson oljemålning
Ulf Johansson oljemålning
Ulf Johansson oljemålning
Ulf Johansson oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

ULF JOHANSSON, Kustmotiv, signerad samt daterad 46, olja på pannå, ca 32x41 cm

Zustandsbeschreibung

882279

2021-03-06