Serveringsvagn
2021-03-06
882304
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, metall samt svart glas, höjd ca 70 samt 56x37 cm
Smärre nagg, bruks och åldersrelaterat slitage