Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ORIENTMATTA, Bakhtiari, trädgärdsmönstrad, ca 302x170 cm
Bruksslitage, fläckar, kant och fransskador
882318
2021-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här