Orientmatta Iran

Orientmatta Iran
Orientmatta Iran
Orientmatta Iran
Orientmatta Iran

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ORIENTMATTA, Bakhtiari, trädgärdsmönstrad, ca 302x170 cm

Bruksslitage, fläckar, kant och fransskador

882318

2021-02-26