Ybgve

Ybgve
Ybgve
Ybgve
Ybgve
Ybgve
Ybgve
Ybgve
Ybgve
Ybgve
Ybgve
Ybgve
Ybgve
Ybgve
Ybgve
Ybgve
Ybgve

Klubbat för:

8 800 SEK

Schätzwert

10 000 SEK

Beschreibung

YNGVE EKSTRÖM, "Lamino", fåtölj med fotpall, Swedese, formgiven 1956, 1960-tal, teak och ek med klädsel i svart skinn, sitthöjd ca 40 cm

Zustandsbeschreibung

Stomme med smärr sprickor, smärre slitage

882319

2021-03-06