Klubbat för:
8 800 SEK
Schätzwert
10 000 SEK
Beschreibung
YNGVE EKSTRÖM, "Lamino", fåtölj med fotpall, Swedese, formgiven 1956, 1960-tal, teak och ek med klädsel i svart skinn, sitthöjd ca 40 cm
Zustandsbeschreibung
Stomme med smärr sprickor, smärre slitage
882319
2021-03-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner