Lampetter

Lampetter
Lampetter
Lampetter
Lampetter
Lampetter
Lampetter
Lampetter
Lampetter

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

PIANOLAMPETTER, ett par, mässing, tidigt 1900-tal, jugend, för två ljus vardera, längd ca 25 cm

Bruksslitage

882322

2021-03-06