Gravyr
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GRAVYR, skepp, "To the commanders in the honourable the East india Company.." gravör Richard Bernard Godfrey, daterad 1776, möjligen senare avdrag, bildmått 42x51 cm
Proveniens Agnes Cleve & John Jon-Ands dödsbo
Skador, ej examinerad ur ram.
882330
2021-03-08