Gravyr

Gravyr
Gravyr

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRAVYR, skepp, "To the commanders in the honourable the East india Company.." gravör Richard Bernard Godfrey, daterad 1776, möjligen senare avdrag, bildmått 42x51 cm

Proveniens Agnes Cleve & John Jon-Ands dödsbo

Skador, ej examinerad ur ram.

882330

2021-03-08