Kopparstick L´Artiste
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRAFISKT BLAD, efter målning av Sigismond Himely, 1800-talets andra hälft, skeppsbrott, bildmått 15x22 cm
Proveniens Agnes Cleve & John Jon-Ands dödsbo
Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram
882333
2021-03-08