Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRAFISKA BLAD (1800-tal): Fiskarscen och figurscen, bildmått 25x16 cm resp.14x23 cm exkl text
Proveniens Agnes Cleve & John Jon-Ands dödsbo
Mindre fläckar, ej examinerade ur ramar
882334
2021-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här