Grafiska blad
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRAFISKT BLAD, ur bok, gravör Jean-Michel Moreau, 1800-tal, bildmått 8,5 x11,5 cm (18,5x12,5 cm inkl text) samt BLAD UR BOK, mått 24x16,5 cm inkl text
Proveniens Agnes Cleve & John Jon-Ands dödsbo
Framstår i gott skick, ej examinerade ur ram
882338
2021-03-08