Grafiska blad

Grafiska blad
Grafiska blad
Grafiska blad
Grafiska blad
Grafiska blad
Grafiska blad

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRAFISKT BLAD, ur bok, gravör Jean-Michel Moreau, 1800-tal, bildmått 8,5 x11,5 cm (18,5x12,5 cm inkl text) samt BLAD UR BOK, mått 24x16,5 cm inkl text

Proveniens Agnes Cleve & John Jon-Ands dödsbo

Framstår i gott skick, ej examinerade ur ram

882338

2021-03-08