Skulptur
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKULPTUR, i form av guden Mahakala, Tibet, 1900-tal, Mahakala skyydsgud inom vayrana buddhismen avbildas här trampande på 2 demoner, brons, höjd ca 13 cm
Slitage
882365
2021-03-05