Figuriner barnmugg och fat Mumin
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FIGURINER, 8 st., stengods, muminfigurer, bl a Snusmumriken, Lilla My, muminpappa, muminmamma, Mymlan, signerade undertill "W", höjd 4-6 cm, BARNMUGG, FAT, "Glad Familj", porslin, Arabia, Finland
Figurerna med nagg
882369
2021-03-03