Matbord engelsk stil

Matbord engelsk stil
Matbord engelsk stil
Matbord engelsk stil
Matbord engelsk stil
Matbord engelsk stil
Matbord engelsk stil
Matbord engelsk stil
Matbord engelsk stil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, mahogny, (iläggsskiva finnes, monterad på undersida, b ca 59 cm) ca höjd 75, 177 x 98 cm

Bruksslitage, repor och jack i borsskiva

882371

2021-03-05