Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
CARL HARRY STÅLHANE, "Sparaxis Anemon", skålar, 3 dlr, Rörstrand, diamter ca 8-29,5 cm
Bruksslitage, repor
882373
2021-03-05
Gör en kostnadsfri värdering här