Carl Harry Stålhane Rörstrand

Carl Harry Stålhane Rörstrand
Carl Harry Stålhane Rörstrand
Carl Harry Stålhane Rörstrand
Carl Harry Stålhane Rörstrand
Carl Harry Stålhane Rörstrand
Carl Harry Stålhane Rörstrand
Carl Harry Stålhane Rörstrand
Carl Harry Stålhane Rörstrand

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

CARL HARRY STÅLHANE, "Sparaxis Anemon", skålar, 3 dlr, Rörstrand, diamter ca 8-29,5 cm

Bruksslitage, repor

882373

2021-03-05