Väggbonad

Väggbonad
Väggbonad
Väggbonad
Väggbonad
Väggbonad
Väggbonad

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGBONAD, blå botten, signerad MP, daterad 1969, ca 110x85 cm

882390

2021-02-26