Byrå sengustaviansk stil
Klubbat för:
6 800 SEK
3 000 SEK
BYRÅ, fanerad i mahogny, omkring år 1900, sengustaviansk stil, 3 lådor, beslag i mässing, skiva i trä med marmorimitation, höjd ca 85, 71x45 cm, nyckel saknas
Slitage, märken, bakstycke och skiva senare, nyckel saknas
882398
2021-02-25