Karmstol

Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARMSTOL, rokoko/blandstil, 1900-talets mitt, träskuren dekor, klädsel i cognacsfärgat konstläder med pärlspikad dekor och djuphäftad rygg, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

882407

2021-03-05