Skulptur / musikant

Skulptur / musikant
Skulptur / musikant
Skulptur / musikant
Skulptur / musikant
Skulptur / musikant
Skulptur / musikant
Skulptur / musikant
Skulptur / musikant

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR / MUSIKANT, klarinettspelare, bemålad metall samt syntetmaterial, omkring 1900-talets mitt, höjd 59 cm.

Ytslitage, rost, färgbortfall.

882418

2021-03-07