Carl Fredrik Reuterswärd litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): Komposition, signerad och numrerad Reuterswärd 165/200, litografi, ca 74x53 cm

882419

2021-03-05