Servis Golden Sun Bing & Gröndahl

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BING & GRÖNDAHL, ca 15 dlr, "Golden Sun", kaffe/teservis, Bing & Gröndahl, benvitt porslin med gulddekor, bestående av: 6 tekoppar nr 486, 9 kaffekoppar nr 485, 4 fat nr 486, 11 fat nr 485, 2 fat nr 487

Bruksslitage, tredjesortering, fjärdesortering förekommer, mikronagg kan förekomma

882425

2021-03-05