Lennart Rodhe färgserigrafi Björndans

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): "Björndans", färgserigrafi, signerad, daterad och numrerad Lennart Rodhe 1990, 14/65, S. 121 x 80,5 cm

LITTERATUR: Millroth 296

Ej examinerad ur ram

882433

2021-03-05