Klubbat för:
3 600 SEK
2 000 SEK
KARMSTOLAR, 1800-talets andra hälft, gustaviansk stil, förgyllda, beskuren dekor, mönstrad klädsel, sitthöjd ca 44 cm
Kompletterade och renoverade, en med något sneda bakben
882439
2021-02-26