Karmstolar gustaviansk stil

Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil

Klubbat för:

3 600 SEK

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 1800-talets andra hälft, gustaviansk stil, förgyllda, beskuren dekor, mönstrad klädsel, sitthöjd ca 44 cm

Kompletterade och renoverade, en med något sneda bakben

882439

2021-02-26