Fåtölj engelsk stil

Fåtölj engelsk stil
Fåtölj engelsk stil
Fåtölj engelsk stil
Fåtölj engelsk stil
Fåtölj engelsk stil
Fåtölj engelsk stil
Fåtölj engelsk stil
Fåtölj engelsk stil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, brunt djuphäftat läder, tennlickor, stomme i mahognyfanér, sitthöjd 47 cm

Baksida rygg med läderslitage

882442

2021-02-25