Meissen

Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

800 SEK

MEISSEN, kopp med fat, Tyskland, 1800-tal, porslin, polykrom och förgylld kantdekor, kopp: höjd 6,5 cm, fat: diameter 13,5 cm

Kantförgyllning med slitage

882444

2021-02-27