Soffbord Trippo
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ULLA CHRISTIANSSON, "Trippo", soffbord, för Karl Andersson & Söner, ben i stål, skiva av laminat, brickmärkt, höjd ca 40, diameter 100 cm
Brukslitage, ytsmuts, skiva med repor och fanerskada
882450
2021-03-02