Soffbord Trippo

Soffbord Trippo
Soffbord Trippo
Soffbord Trippo
Soffbord Trippo
Soffbord Trippo
Soffbord Trippo
Soffbord Trippo
Soffbord Trippo
Soffbord Trippo
Soffbord Trippo

Klubbat för:

1 900 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

ULLA CHRISTIANSSON, "Trippo", soffbord, för Karl Andersson & Söner, ben i stål, skiva av laminat, brickmärkt, höjd ca 40, diameter 100 cm

Zustandsbeschreibung

Brukslitage, ytsmuts, skiva med repor och fanerskada

882450

2021-03-02