Klubbat för:
450 SEK
1 200 SEK
JIELDÉ modell Augustin, taklampa, grönlackad aluminium, brickmärkt samt numr 120417, diameter 36, höjd ca 40 cm
Ej funktionstestad, smårepor, slitage
882458
2021-02-27