Jieldé taklampa

Jieldé taklampa
Jieldé taklampa
Jieldé taklampa
Jieldé taklampa
Jieldé taklampa
Jieldé taklampa
Jieldé taklampa
Jieldé taklampa

Klubbat för:

450 SEK

1 200 SEK

JIELDÉ modell Augustin, taklampa, grönlackad aluminium, brickmärkt samt numr 120417, diameter 36, höjd ca 40 cm

Ej funktionstestad, smårepor, slitage

882458

2021-02-27